اخبار

انتخابات قطعا بهترین و موثرترین ابزار مشارکت اجتماعی است

جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ویژه ی انتخابات ریاست جمهوری
جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ویژه ی انتخابات ریاست جمهوری با حضور مدیر کل، مدیران و روسای ستادی و اجرایی این اداره کل روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۲۶ در محل سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پروانه رضایی بختیاری ضمن تبریک دهه کرامت بر حضور و مشارکت پرشور و حداکثری آحاد مردم تاکید کرد و گفت:  جامعه با درایت کار، تولید و تعاون با بینش سیاسی و اجتماعی خود آگاه است که دشمنان تلاش دارند با کستره مطالب جعلی و غیر مستندی که ارائه می کنند چهره انتخابات را مخدوش و حضور مردم را کمرنگ نمایند. انتخابات اگر تنها ابزار مشارکت اجتماعی نباشد قطعا بهترین و موثرترین آن است.

وی افزود: امروز وظیفه مااست که همراه با خانواده در انتخابات شرکت و دیگران را هم به رای دادن تشویق و ترغیب نماییم تا در این آوردگاه عظیم با اتحاد، همبستگی و انتخاب کاندیدای اصلح توطئه ها و تبلیغات وسیعی که گروهای معاند و مخالف براه انداخته اند تا مردم را به عدم مشارکت دعوت کنند را خنثی کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه از زحمات مدیران و کارکنان سازمان تحت مدیریت خود که با صداقت، صمیمیت، همدلی و سختکوشی به ارائه خدمات مطلوب به مخاطبین و همچنین دستیابی به اهداف وزارت متبوع می پردازند، قدردانی کرد و سپس به بررسی مسایل و ارائه راهکار برای رفع مشکلات موجود پرداخت.

وی گفت: همکاران ما با شیوع ویروس کرونا با همه ی محدودیت ها و مشکلات توانستند با از خود گذشتگی، صبر، تلاش مضاعف و حسن خلق در خدمت مراجعین باشند. بطوریکه بر اساس شواهد موثق عملکرد این اداره کل در این شرایط ویژه مورد رضایت و تایید مقام عالی وزارت متبوع، استاندار تهران و خصوصا مراجعین آن قرار گرفته است.

پروانه رضایی بختیاری با تاکید بر خدمت رسانی مطلوب در کمترین زمان ممکن به جامعه هدف، اظهار داشت: کمافی‌السابق تکریم ارباب رجوع و انجام وظایف از اولویتهای ما بوده و بایستی با تلاش بیشتر جایگاه این اداره کل را که طی سالیان متمادی از سوی دستگاه های ناظر به عنوان سازمان برتر خدمت رسان معرفی شده است را حفظ کنیم و توجه داشته باشیم که این ارزیابی ها و نظارتها بصورت مستمر بوده و اکنون هم در حال اجرا می باشد.

وی سستی و خمودگی را آفت هر سیستمی دانست و افزود: در سالجاری همکاران ما بایستی با برنامه ریزی دقیق، آموزش مستمر، بکارگیری تجربیات و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده وزارت متبوع تلاش مضاعف داشته باشند. به همین منظور از مدیران، روسای ادارات ستادی و اجرایی می خواهم که نسبت به نظارت و رسیدگی به چگونگی انجام امور و عملکرد حوزه تحت مدیریت خود فعال تر و کوشا باشند.

شایان ذکر است این نشست با بیان نقطه نظرات مدیران، روسای ادارات ستادی و اجرایی در راستای دستور جلسه ادامه یافت و در پایان مقرر گردید مسابقه عکاسی از حضور مردم در انتخابات بین کارکنان این اداره کل و خانواده های آنها برگزار گردد و ۳ نفر از برندگان این مسابقه که با رای داوران این رشته به عنوان بهترین سوژه عکاسی "حماسه حضور ۱۴۰۰" برگزیده خواهند شد از سوی پروانه رضایی بختیاری با اهدا لوح و هدیه مورد تقدیر قرار گیرند.

۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید