اخبار

رضایی بختیاری طرح "نام ناب" در دهیاری روستای هدف گردشگری خاوه از توابع شهرستان ورامین را افتتاح کرد

مراسم افتتاح طرح نام ناب
جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در آغازین روز هفته با حضور مدیر کل، مدیران و برخی از روسای ستادی و اجرایی این اداره کل در سالن اجتماعات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در جلسه شورای معاونین مسائل و مشکلات کارگری، کارفرمایی و تعاونگران حوزه جنوب شرقی استان تهران مورد بحث و رسیدگی قرار گرفت و با حضور موسی زاده عضو تشکل های کارگری شهرستان پاکدشت تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات کارگران این حوزه اتخاذ گردید.

بنا به همین گزارش پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پس از اتمام این جلسه در راس هیئتی عازم روستای هدف گردشگری خاوه از توابع شهرستان ورامین شد و با حضور در دفتر دهیاری این روستا، طرح "نام ناب" را که نمایش دهنده آمار مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان اهالی روستا می باشد، را افتتاح کرد.

گفتنی است در این مراسم اخوان معاون بیمه ای صندوق بیمه ای کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور، شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی  و کشاورزان و رضایی مدیر این صندوق در استان تهران حضور داشتند.

رضایی بختیاری هدف از اجرای طرح "نام ناب" را نصب آمار مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان در کلیه دهیاری‌های استان تهران‌ جهت ترغیب جامعه هدف به نام نویسی در صندوق بیمه اجتماعی و ارایه باز خوردی از عملکرد صندوق و میزان خدمت رسانی به عموم روستاییان دانست وگفت: همه دستگاه های اجرایی می توانند نقش مهمی داشته باشند تا روستاییان از این خدمت ارزنده دولت بهره شوند. ما می توانیم با فراهم نمودن تمهیدات مناسب از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کرده و با تقویت بخش کشاورزی به سمت حذف واسطه گری پیش برویم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران بر تلاش کارگزاران جهت جذب حداکثری و بالابردن پوشش بیمه ای در میان روستاییان و عشایر تاکید کرد و افزود: تاخیر در خدمت رسانی به روستائیان اسیبهای جبران ناپذیری را به دنبال دارد. بایستی اطلاع رسانی مطلوب از این طرح بیمه ای به عمل آید.

۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید