اخبار

کلاهبرداری که در نقش بازرس کار از مردم تهران اخاذی می کرد، دستگیر شد

دستگیری بازرس کار تقلبی
طی یک عملیات موفق آمیز، شخصی که با سو استفاده از عنوان بازرس کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جعل کارت شناسایی، مهر و سربرگهای جریمه مدتها از کار فرمایان کارگاههای ساختمانی شهر تهران مبادرت به اخاذی و کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، با پیگیری مداوم اداره اشتغال اتباع خارجی و مدیریت حراست این اداره کل و همکاری پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ در طرح متمرکز اتباع بیگانه شخصی که مدت ها با سوء استفاده از عنوان بازرس کار مبادرت به اخاذی از کار فرمایان کارگاههای ساختمانی در سطح شهر تهران می کرد، دستگیر شد.

شایان ذکر است این متهم با جعل کارت شناسایی، مهر و برگه های جریمه جعلی با حضور در کارگاههای ساختمانی که اتباع بیگانه غیر مجاز و فاقد کارت کار را مشغول بکار کرده بودند، اقدام به صدور برگه جریمه کرد و از آنان اخاذی می نمود.

خاطر نشان می گردد، کارفرمایانی که بدین روش مورد اخاذی قرار گرفته اند، می توانند با همراه داشتن مستندات به اداره اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران واقع در خیابان شهید سپهبد قرنی بالاتر از خیابان اراک نبش کوچه شیوا شماره 107 طبقه5 مراجعه نمایند.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید