اخبار

با افتتاح خط تولید جدید شرکت کوشش رادیاتور بیش از ۱۵۰ فرصت شغلی ایجاد شد

بازدید از کارخانه کوشش رادیاتور
پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز چهارشنبه مورخ 1400/4/16 پس از شرکت در جلسه شورای معاونین که در محل سالن جلسات اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ورامین برگزار شد، در راس هیئتی عازم شهرستان پاکدشت شد و از کارخانه کوشش رادیاتور واقع در منطقه صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش رو‌ابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این بازدید رضایی بختیاری با هیات مدیره و جمعی از کارگران این شرکت به گفتگو پرداخت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر رفع موانع تولید و حفظ فرصتهای شغلی مهمترین دغدغه ما می باشد، بیان داشت: رونق اقتصادی و معیشت مردم با همت مسئولین، ابتکار عمل کافرمایان و سختکوشی کارگران امکان پذیر است. ما وظیفه داریم با حمایت از تولید کنندگان بارقه امید را در دل کارجویان خصوصا فارغ التحصیلان و جوانان که سرمایه های ارزشمند کشور عزیزمان هستند، بوجود آوریم.

در این بازدید، مهدی پونکی مدیر عامل شرکت کوشش رادیاتور با ارائه گزارشی از روند شکل گیری و شرایط فعلی این شرکت، گفت: ما کار خود را از یک مغازه شروع کرده ایم و اکنون بطور مستقیم و غیر مستقیم چند هزار نفر در این کارخانه مشغول بکار هستند.

وی افزود: محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر مصرف داخلی به چندین کشور اروپایی و آسیایی صادر می شود. در سالجاری با راه اندازی خط جدید تولید برای بیش از ۱۵۰ نفر شغل ایجاد شده است.

۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید