اخبار

آغاز به کار تالار گفتگوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

افتتاح تالار گفتگو
در آستانه عید سعید قربان، تالار گفتگوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف گفتگو و تعامل سازنده بین مردم و دولت با حضور پروانه رضایی بختیاری بصورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در مراسم افتتاح تالار گفتگوی این اداره کل با تبریک عید سعید قربان، بیان داشت: همچنانکه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند"مشکلات با تعامل سازنده میان مردم و دولت حل خواهد شد" ما برآن شدیم برای رسیدن به کلام معظم له در آستانه عید عبودیت قربان به عنوان اداره کل پیشگام در اجرایی نمودن ماموریت های سازمانی تالار گفتگوی تعاملی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران را رسما افتتاح نماییم تا گامی باشد برای تحقق شعار " تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها".

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: با بررسی، نیاز سنجی و نظرسنجی های کارشناسانه از جامعه هدف کار و تولید استان تهران بر آن شدیم تا با مساعدت وزارت متبوع "تالار گفتگوی" این اداره کل را راه اندازی نماییم. این دستاورد گامی موثر در جهت رسیدن به دولت الکترونیکی مردمی می باشد.

وی گفت: کاربران می توانند با طرح سوال و پاسخ به پرسشها بصورت دوسویه در این تالار نظرات و دیدگاه های خود را آزادانه بیان نموده و پاسخ آنها را دریافت نمایند. امید است مخاطبین با طرح سوالات و بیان دیدگاه های خود ما را در شناسایی ظرفیتها و رفع موانع موجود در حوزه های مختلف یاری نمایند.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه گفت: راه دسترسی به "تالار گفتگو" بدینگونه است که کاربران با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نشانیhttps://tehran.mcls.gov.ir/fa/contactus/talaregoftego  وارد تالار گفتگوی این اداره کل شوند یا با اسکن کد QR از طریق تلفن همراه خود در این تالار گفتگو حاضر شوند.تالار گفتگو

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۵:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید