اخبار

برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان تهران در پنج رشته

برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان تهران در پنج رشته
جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان تهران باحضور کارشناسان دارالقران کریم این استان جهت انجام رقابت در پنج رشته قرائت، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء و مفاهیم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در خصوص شرایط شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بیان داشت: داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی ملاک نیست و کارگران می بایست دارای قرارداد کاری مشمول قانون کار باشند. کارگران و اعضای خانواده همچون همسر و فرزندان آنها می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران افزود: طبق قوانین و دستورالعمل مسابقات مذکور، حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته های قرائت و حفظ کل قرآن کریم در کلیه دوره های پیشین در آن رشته مجاز به شرکت نیستند و نفرات اول رشته های حفظ ۲۰ و ۱۰ جزء دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت

این مقام مسئول با بیان اینکه کلیه رشته ها در دو بخش برادران و خواهران برگزار خواهد شد، گفت: در هر رشته تنها نفرات اول حوزه برادران و خواهران باکسب حد نصاب امتیاز تعیین شده می توانند در مرحله کشوری حضور یابند.

وی در ادامه افزود: حد نصاب امتیاز در رشته  قرائت-تحقیق  ۷۵ و در رشته مفاهیم – جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه ۸۰ درصد و در رشته های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء حد نصاب امتیاز ۹۰ می باشد.

پروانه رضایی بختیاری در خصوص زمان برگزاری مسابقات، گفت: این دوره از مسابقات با رعایت کامل دستورالعملهای ابلاغی از سوی ستاد کرونا در شهربور ماه سال جاری برگزار خواهد شد و مهلت ثبت نام جهت شرکت در مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید تا پایان مرداد ماه می باشد. علاقه مندان به شرکت در این رقابتها می توانند برای ثبت نام به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل سکونت خود مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۳۶۲۲۵ تماس حاصل نمایند.

۱۷ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید