اخبار

کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند

آغاز واکسیناسیون کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
با توجه به ماهیت پر خطر کاری کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اهمیت خدمات رسانی به مراجعین که روزانه بالغ بر ۱۰ هزار نفر هستند، از سوی پروانه رضایی بختیاری مدیرکل این ادره پیگیری هایی صورت گرفت که نهایتا منجر به واکسیناسیون این اداره کل توسط عوامل وزارت بهداشت و درمان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در نخستین روز  آغاز این طرح مصادف با روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ با تشکر از همکاری وزارت بهداشت و درمان، بیان داشت: در شرایط کنونی اصلی ترین دغدغه ما حفظ سلامت همکاران ما که روزانه به حداقل ۱۰ هزار نفر ارباب رجوع در سطح استان تهران خدمت رسانی می نمایند و بایستی روزانه جلسات رسیدگی متعددی را بطور مستمر برگزار نمایند. به همین خاطر با طرح موضوع و پیگیری کمیته سلامت این اداره کل موفق به واکسینه نمودن همکاران شدیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، افزود: از ابتدای شروع اپیدمی کرونا در سطح کشور این اداره کل با تشکیل کمیته تخصصی سلامت تمهیدات لازم جهت تهیه و توزیع مواد ضد عفونی، دستکش و ماسک بین کارکنان نمود و با برگزاری  کلاسهای آموزشی در جهت کنترل این ویروس منحوس اقدامات گسترده ای صورت گرفت.

وی بهره مندی از راهنمایی های پزشکان متخصص در روند کنترل شیوع کرونا را در این اداره کل  حائز اهمیت دانست و افزود: در این اداره کل بیش از ۷۰۰ نفر در حال انجام وظیفه می باشند که توانستیم با برنامه ریزی و حضور پزشکان حاذق در کمیته تخصصی سلامت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و راهنمایی و دستورات پزشکی در شبکه های فضای مجازی برای رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های پیشگیرانه و درمان مبتلایان اقدام شود و از تمامی ظرفیت‌های موجود جهت آموزش‌های کاربردی مقابله با اشاعه ویروس کرونا استفاده گردید. ضمنا با تهیه کیتهای نمونه گیری بصورت مستمر از افراد مشکوک به این بیماری، آزمایش به عمل آورده و برای درمان آنها و مهار این ویروس فعالیتهای چشمگیری صورت گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با ابراز تاسف از جان باختن۲ نفر از کارکنان این اداره کل بر اثر ابتلا به ویروس کرونا، گفت: تا کنون تعداد زیادی از همکاران ما در حین خدمت رسانی به بیماری کرونا مبتلا شده اند. خوشبختانه با هماهنگی های به عمل آمده تابحال حدود ۴۰۰ نفر از همکاران ما مرحله نخست تزریق واکسن کرونا را دریافت کرده اند و این فرایند طی روزهای آتی برای کلیه کارکنان ادامه خواهد داشت.

پروانه رضایی بختیاری سلامت همکاران خود را در راس اولویت های کاری خود قلمداد کرد و افزود: در صدد هستیم بعد از واکسیناسیون تمامی همکاران، نسبت به واکسینه نمودن خانواده های آنها اقدامات لازم به عمل آید.

۲۷ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید