اخبار

بازدید سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالغرب تهران

حضور سرزده در اداره شمال غرب تهران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صبح امروز دوشنبه مورخ 1400/6/15 بصورت سرزده در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالغرب شهر تهران حضور یافت و از نزدیک در جریان روند انجام امور این اداره قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این بازدید پروانه رضایی بختیاری با ابراز خرسندی از آرامش و جو حاکم بر این اداره، بیان داشت: فرایند انجام امور در اداره شمالغرب به نحو سیستمی و برنامه ریزی شده صورت می گیرد. در صورتیکه مراجعین آن تعداد زیادی هستند ولی احساس می شود اداره خلوت است. زیرا مدیریت مطلوب آن توانسته با بهره گیری از خدمات الکترونیکی و نوبت دهی مکانیزه به این مهم دست یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران جایگاه همکاران خدمات رسان خود را در این موفقیت چشمگیر توصیف کرد و افزود: از نقاط مثبت این اداره فضای همدلی و هم افزایی بین همکاران است که نشات گرفته از وجود کارکنان آموزش دیده و با تجربه و برنامه ریزی و تقسیم کار مطلوب می باشد و این مهم تاثیر مطلوبی در خدمت رسانی به شهروندان استان تهران به همراه خواهد داشت.

پروانه رضایی بختیاری با اشاره به انبوه پرونده هایی که به علت عدم ابلاغ به موقع دعوتنامه هایشان توسط شرکت پست استان تهران موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم کرده است، گفت: با انعقاد قرارداد فی مابین این اداره کل و شرکت پست استان تهران مقرر گردید دعوتنامه ها به موقع ابلاغ شود تا شاهد نارضایتی شهروندان در این خصوص نباشیم که متاسفانه با شرکت پست استان تهران به تعهدات خود عمل نکرده است. امیدوایم این نقیصه هرچه سریعتر مرتفع گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در خاتمه این بازدید همکاران خود را به جهت نظم، وقت شناسی و انجام وظیفه شناسی شایسته تقدر دانست و افزود: در بازدید سرزده اداره شمالغرب تهران با تنی چند از مراجعین هم گفتگو داشتم که آنها هم از تمامی کارکنان این اداره و روند انجام امور ابراز رضایت داشتند. خصوصا یکی از همکاران به نام فریدون هادی توانسته با نظم و خدمات رسانی مطلوب خود کمک شایانی در ایجاد این حس خوب داشته باشد.

۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید