اخبار

افتخاری دیگر برای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران

افتخاری دیگر برای اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران
کسب عنوان دستگاه برتر در گروه سلامت و رفاه اجتماعی در جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران عصر روز سه شنبه 1400/06/16 در جشنواره شهید رجایی که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران، پهبد پورشبانان مشاور استاندار تهران ، پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و سایر مدیران برگزار شد و در این جشنواره اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه سلامت و رفاه اجتماعی را کسب کرد.

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه تقدیر از برگزیدگان بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان تهران ضمن تقدیر از ۶۲ دستگاه استان تهران افزود: دستگاه‌های استان تهران اقدامات اثربخشی را در استان انجام دادند و سازمان برنامه‌ریزی نیز ۱۰ ماه کار ارزیابی و سنجش عملکرد در محور‌های عمومی و اختصاصی را در دستور کار قرار داد. وی ادامه داد: به نظر من همه دستگاه‌های استان تهران حائز رتبه برتر هستند چنانچه رتبه اول سرمایه‌گذاری خارجی را کسب کردیم، در حوزه کشاورزی نیز به میانگین کشت در کشور زیر ۱۰ تن در هر هکتار و در استان تهران ۳۰ تن در هر هکتار می‌باشد.

استاندار تهران گفت: سال گذشته ۱۰ درصد افزایش برق مصرفی در حوزه صنعت داشتیم، ۷.۵ درصد رشد بیمه اجتماعی، ۱۶۸ درصد جواز تاسیس همچنین شهرک شهید سلیمانی در شهریار و شهرک ۷۶۰ هکتاری در ملارد افتتاح شد و ۱۶۵ لیتر بر ثانیه آب از سد ماملو برای شهرک صنعتی عباس آباد اختصاص داده شد و در حوزه مسکن نیز پروژه‌های مسکن مهر و طرح اقدام ملی تسریع شدند.

محسنی بندپی گفت: آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ۳ هزار مدرسه و در شهر تهران ۴ هزار مدرسه نوسازی و بازسازی شدند و مجموعه اقدامات ارزشمندی در استان تهران انجام شده است.

وی گفت: دستگاه‌های برتر نیز اقدامات موثر انجام دادند، در حوزه مالیات ۵۵ درصد درآمد‌های مالیاتی کشور در استان تهران وصول می‌شود، ۲۵ درصد صنایع کشور در استان تهران قرار دارد که تامین آب و برق آن‌ها ضروری است.

 محسنی بند پی در خاتمه سخنانش با اشاره به حوزه اشتغال گفت : سه فصل متوالی کاهش نرخ بیکاری در استان تهران را شاهد بودیم که این خود شایسته تقدیر است.

در ادامه این جلسه پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن اشاره به آمار بخش تعاون، اشتغال، بیمه بیکاری وکاهش نرخ بیکاری در سال1399 این افتخار را مرهون تلاش های کارکنان و تلاشگران خدوم عرصه ی حوزه حراست و سایر بخشهای دانست و گفت این اداره توانسته با توجه به تعداد زیاد مراجعین کمترین میزان تنش را داشته باشد.

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید