اخبار

حضور در میان تعاون یاران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

حضور در جمع تعاون یاران
پروانه رضایی بختیاری به مناسبت هفته تعاون، با حضور در ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرنی تهران با کارکنان حوزه مدیریت امور تعاون و تعاون یاران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران خود، بیان داشت: هدف از این حضور ارج نهادن به همکاران خدوم حوزه مدیریت تعاون و تعاونگران پرتلاش استان تهران بود. امیدوارم در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال "تولید،پشتیبانی های مانع زدایی ها" نامگذاری شده است این عزیزان در توسعه بخش تعاون، رفع موانع آن و رونق تولید و اقتصاد کشور موفق باشند.

وی با توجه به تاکید دکتر عبدالملکی و نگاه خوب ایشان به این حوزه افزود: با استفاده از این حمایت مقام عالی وزارت می توان با نشان دادن فرصت‌های موجود در بخش تعاون موجبات تشویق، ترغیب و جلب افراد و گروه‌های مستعد و علاقمند و جویای اشتغال را فراهم ساخت. زیرا تعاونی ها از بُعد اقتصادی به عدالت، از نظر سیاسی به آزادی و از دیدگاه فرهنگی به ارزش های اخلاقی و دینی توجه دارند و بهترین جلوگاه پیوند مناسب میان اقتصاد، فرهنگ و سیاست شمرده می شوند. همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند :"تعاونیها وسیع ترین شبکه اشتراک و دخالت حقیقی مردم در کارهاست".

پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام بر تعاون تاکید شده است، گفت: تعاون احیاگر ارزش های مبتنی برهمبستگی، مشارکت، اتحاد و مسئولیت پذیری اجتماعی است و ترویج فرهنگ تعاونی موجب ایجاد بستر مناسب برای جمع کردن سرمایه های خرد مردم به منظور ایجاد اشتغال و رشد و توسعه خواهد شد.

در این دیدار سعید قوتی مدیر امور تعاون استان تهران گزارشی از عملکرد حوزه تعاون و تاثیرات آن در ایجاد اشتغال پایدار، کاهش بیکاری و چگونگی ارائه خدمات مطلوب به مردم بیان داشت.

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید