اخبار

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران آغاز به کار کرد

بازدید از بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران در کشور
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۵ با حضور در بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور واقع در شهرک صنعتی شمس آباد از نزدیک فرایند واکسیناسیون کارگران را بررسی و با برخی از کارگران و مدیران کارخانه ها که برای دریافت واکسن حاضر شده بودند دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری در این بازدید با ابراز رضایت از تمهیدات فراهم شده و نحوه واکسیناسیون تلاشگران عرصه کار و تولید، بیان داشت: صیانت از نیروی کار یکی از اصلی ترین وظایف ما بوده و سلامت کارگران بعنوان ستون فقرات تولید، اشتغال و اقتصاد کشور می باشد. کارگران به عنوان سربازان خط مقدم تولید دارای اهمیت بالایی هستند و باید برای رفاه، تامین مسکن و برخوردای از حمایت های اجتماعی آنها اقدامات اساسی صورت گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن تشکر از اقدامات هیات مدیره شهرک صنعتی شمس آباد، آنرا گامی بلند در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانست و افزود: واکسیناسیون کارگران در شهرک صنعتی شمس آباد که بزرگترین شهرک صنعتی کشور نیز می باشد، قطعا یکی از دستاوردهای ارزشمند در پشتیبانی و صیانت از منابع انسانی و در جهت رفع موانع تولید است که می تواند الگویی برای سایر شهرک های صنعتی باشد.

در این بازدید داود ولی عضو هیات مدیره شهرک صنعتی شمس آباد، اظهار داشت: سلامت کارگران و کاهش هزینه های زندگی آنها یکی از مهمترین اهداف اجرای طرح واکسیناسیون در داخل این شهرک صنعتی بوده که با توجه به اینکه تعداد  ۴۰ هزار نیروی کار در آن اشتغال دارند اجرای این طرح برای کارگران و کارفرمایان هم از نظر زمان و هم هزینه بسیار به صرفه می باشد.

وی افزود: در این مرکز روزانه ۲۵۰۰ دز واکسن کرونا برای کارگران تزریق می شود که به همین خاطر یکی از سریعترین مراکز واکسیناسیون کشور می باشد. همچنین کارگران اتباع بیگانه که در شهرک صنعتی شمس آباد شاغل هستند نیز در حال واکسینه شدن هستند.

خاطر نشان می گردد پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و هیات همراه قبل از عزیمت به شهرستان فشافویه در پایگاه واکسیناسیون دانشگاه علامه طباطبایی تهران حضور یافت و از نزدیک با کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و خانواده هایشان که برای تزریق دز دوم واکسن کرونا به این مرکز آمده بودند، دیدار کرد و در جریان روند واکسیناسیون همکاران خود قرار گرفت.

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید