اخبار

دومین جلسه کمیته بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد

دومین جلسه کمیته بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد
مجاهدت ها و حماسه آفرینی رزمندگان اسلام را الگوی مناسبی برای جامعه هدف می باشد که نمونه عینی آن را می توان در مدافعان سلامت مشاهده نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، دومین جلسه کمیته بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور پروین رحیمی سرپرست مدیریت اجتماعی و حسن بابایی مدیر پشتیبانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دیگر اعضاء برگزار شد.

رحیمی ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی بخصوص شهدای هشت سال دفاع مقدس بر بهرمندی از تجربه موفق گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تاکید نمود.

بابایی مدیر پشتیبانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مجاهدت ها و حماسه آفرینی رزمندگان اسلام را الگوی مناسبی برای جامعه هدف عنوان نمود که نمونه عینی آن را می توان در مدافعان سلامت دید.

در این جلسه اعضاء ستاد چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس بر برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس  تاکید نمودند و مقرر شد با توجه به برنامه های پیشنهادی برگزاری مراسم و روزشمار هفته دفاع مقدس، همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار گردد و همچنین با دعوت از خانواده معظم شهدا،ایثارگران  و مدافعان سلامت در این مراسم و از این عزیزان تجلیل به عمل آید.

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید