اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از پارک ملی هوا فضای سپاه پاسداران

بازدید از پارک ملی هوا فضا
جمعی از بسیجیان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در معیت احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت متبوع، پروانه رضایی بختیاری مدیرکل و پروین رحیمی مدیر اجتماعی این اداره کل در آستانه هفته دفاع مقدس از پارک ملی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پروانه رضایی بختیاری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، حضور خود و همکارانش را در کنار دستاوردهای ارزشمند و شگفتی ساز نیروی هوا فضای سپاه پاسداران غرور آفرین توصیف کرد و افزود: این نمایشگاه تجلی غرور ملی و اعتماد به نفس جوانان در تولید و بومی سازی علوم نظامی و پیشرفته ی دنیا است که با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی و به دست دانشمندان کشور عزیزمان ساخته شده است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه گفت: تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در این حوزه‌ها موجب تحکیم امنیت ملی و پاسداری از منافع همه‌جانبه برای کشور گردیده است. به گونه‌ای که آرامش ملی حمایت، تحسین مردم و رضایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را در پی داشته است.

خاطر نشان می گردد در این نمایشگاه دستاورد‌های مختلف نیروی هوافضای سپاه از آغاز شکل‌گیری تاکنون در حوزه‌های موشکی، پدافند هوایی، پهپادی، عملیات هوایی و فضایی به نمایش در آمده است.

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید