اخبار

در هفته نیروی انتظامی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با سردار حسین رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دیدار کرد

هفته نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرتیپ پاسدار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در عصر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۹ با برخی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولین تشکلهای مردم نهاد استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه سردار رحیمی ضمن خوشامدگویی به حضار، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در کنار مردم و در خدمت مردم است.

وی با تاکید بر اینکه تمامی دستگاهها وظیفه دارند تا با نگاهی جدی و عملی، هم افزایی و ارتباط نزدیک و تنگاتنگی جهت خدمت رسانی به مردم داشته باشند و در این راه فاتب در کنار تمامی دستگاه های اجرایی این استان می باشد.

وی افزود: مدیران ما بایستی از جزیره ای عمل کردن دوری کنند و همدلی و همفکری به  همدیگر کمک کنند تا در انجام امور مردم تسریع شود. چرا که همه ما برای یک هدف متعالی یعنی رسیدن به آرامش، آسایش و امنیت مردم و خدمت به مردم فعالیت می کنیم و نیروی انتظامی افتخار دارد به صورت هوشمندانه و مقتدر عمل نماید.

سردار رحیمی با بیان اینکه نیروی انتظامی در کنار مردم و برای مردم است اظهار داشت: امروزه مردم نیروی انتظامی را امین خود می دانند و پلیس هم ایجاد و حفظ امنیت، نظم اجتماعی و اقتدار کشور را وظیفه ذاتی و شرعی خود می داند و برای احقاق حقوق شهروندان و خدمت به آحاد ملت از جان خود هم دریغ نخواهد کرد.

در ادامه فرمانده انتظامی تهران بزرگ، افزود: نیروی انتظامی در کنار دستگاهها اجرایی برای انجام وظایف خود برنامه ریزی و زیرساختهای مدونی دارد و به عنوان بازوی سایر دستگاه ها برای حفظ امنیت فعالیت خود را انجام می دهد. نیروی انتظامی در نظام جمهوری اسلامی نگاه و تلاشش برقراری امنیت و آرامش بوده و به شعار نیروی انتظامی که جامعه محوری، مردم محوری، هم افزایی و همکاری است پایبند بوده و برنامه ریزی های مدون سالیانه  دارد

در این نشست پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تبریک هفته نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: عظمت و اقتدار کشور عزیزمان مرهون تلاش های سترگ دلاور مردان و شیر زنانی است که خالصانه و مخلصانه از کیان و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و حفاظت می نمایند

وی افزود: ناجا نیرویی است که با دینمداری و اخلاق اسلامی در برابر اخلال گران نظم، آرامش و عدالت ایستادگی می کند و امنیت پایدار، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط جامعه حاصل حضور پلیس هوشمند می باشد.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه سخنانش با اشاره به فعالیتهای گسترده این نیرو، گفت: ناجا متشکل از خانوادة بسیار بزرگی است که از قلب شهرها تا لب مرزها  فعایت دارد و حفاظت، حراست و امنیت کشور بر عهده  این نیروی جان بر کف است و این ارگان در سایة همدلی و هماهنگی و همکاری بین دولت، نیروهای مسلح و سایر نیروهای نظارتی فعالیت می کند

وی ادامه داد: امروز پلیس ما بار سنگینی را بر دوش دارد و زحمات بزرگی را متحمل می‌شود. در شرایطی که گویی باب شهادت برای برخی بسته شده است همچنان برای نیروی انتظامی گشوده است. باب شهادت ممکن است از خیابان تا لب مرز برای پلیس باز باشد. سربازی که در خط مقدم مقابله با قانون شکنان است جان و سلامتی‌اش را در راه امنیت جامعه فدا می‌کند. ما قدر و ارزش کار نیروی انتظامی را می‌دانیم و مردم هم قدردان کار شما هستند.

شایان ذکر است، در خاتمه این نشست پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اهدا لوح از فرمانده، معاونین و برخی روسای ستادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قدردانی کرد.

۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۰:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید