اخبار

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد

صورت های مالی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصویب شد
مجمع عمومی سالیانه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون باحضور دکتر"حجت الله عبدالملکی" وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مجمع عمومی عادی و فوق العاده صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با هدف بررسی عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ و تصویب بودجه سال ۱۴۰۱ با حضورعبدالملکی به عنوان رییس مجمع، محمدکبیری معاون امور تعاون، اعضای هیئت مدیره صندوق و اعضای مجمع عمومی ( وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت)، برگزار شد.
در این مجمع با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقررشد سقف ضمانت نامه برای تعاونی های کارآفرین پیشرو به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان افزایش یابد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر اعضای مجمع در این نشست با تقدیر از عملکرد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به بیان نکات مهمی پیرامون فعالیت های صندوق و همچنین برنامه های آتی اشاره کرد.
در این جلسه مهدی حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، گزارشی از فعالیت های صندوق را در سال ۱۳۹۹ ارئه کرد.
حسابرس مستقل و بازرس قانونی (سازمان حسابرسی ) گزارشی از نحوه عملکرد و صورت های مالی شامل سود و زیان و تراز نامه ارائه داد و نظر نهایی حسابرس درخصوص صورت های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ مطلوب اعلام شد.
در این نشست مجمع عمومی فوق العاده صندوق نیز برگزار شد که نمایندگان اعضای مجمع، نقطه نظرات خود را خصوص بودجه سال 1401 صندوق مطرح کردند و در پایان این جلسه بودجه سال ۱۴۰۱ به تأیید اعضای مجمع رسید.
۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید