اخبار

زنان همپای مردان با نوآوری و خلاقیت در عرصه بازار کار حضور موثری دارند

زنان همپای مردان با نوآوری و خلاقیت در عرصه بازار کار حضور موثری دارند
چهارمین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف بررسی عملکرد 6 ماهه سالجاری ادارات ستادی و اجرایی روز دوشنبه 1400/8/17 با حضور مدیرکل، مدیران و روسای ادارات در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران چهارمین جلسه شورای اداری با موضوع بررسی فعالیت های 6 ماهه اول سالجاری و بررسی مشکلات موجود با رعایت پروتکل های بهداشتی روز دوشنبه 17 آبان ماه با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ادارات ستادی و تابعه و جمعی از کارشناسان در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه شورای سیاستگذاری وزارتخانه مربوطه، گفت: یکی از دغدغه های امروز دولت مقررات زدایی، تعارض منافع و مبارزه با فساد است. مطمئنا مقررات زدایی موجب رفع موانع تولید و اشتغال خواهد شد.

پروانه رضایی بختیاری عملکرد معاونین و روسا را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: بررسی عملکردی حوزه های مختلف نبایستی فقط معطوف به جلسه شواری اداری باشد. هر حوزه بایستی بصورت مستمر عملکرد خود را ارزیابی و در جهت بهبود عملکرد خود تلاش نماید.

رضایی بختیاری در ادامه گفت: طی سالهای اخیر با توجه به همه گیری ویروس کرونا و تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی پیش آمده توانستیم بر بسیاری از مسائل فائق آییم. امروزه بحث حضور زنان در عرصه بین المللی کار مورد توجه قرار گرفته است. همزمان در ایران هم زنان با نوآوری و خلاقیت در عرصه کار حضور موثری دارند و همپای مردان در تلاش هستند تا به تولید و اقتصاد رونق ببخشند.

وی افزود: هیچ مدیری به تنهایی نمی تواند موفق باشد بلکه باید همه دست ها و اراده ها به  اشکال متنوع در آن مجموعه  گرد آیند تا نتیجه مطلوب نمایان شود و ما بایستی هر چه بیشتر با همکاری و هماهنگی در راستای اثر بخشی اهداف کلان سازمانی گام برداریم. زیرا اعتبار سازمانی نشات گرفته از آن می باشد. خوشبختانه در سال گذشته با تلاش و سختکوشی همکاران توانستیم در جشنواره شهید رجایی مقام نخست را کسب نماییم.

شایان ذکر است این نشست با سخنان و تبادل نظر حضار ادامه یافت. 

۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید