اخبار

معاون امور تعاون: در ادبیات جهادی، واژه توانستن، اصلی ترین عامل موفقیت است

در ادبیات جهادی، واژه توانستن، اصلی ترین عامل موفقیت است
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران بازدید کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی در این بازدید بیان کرد: در ادبیات جهادی، واژه " توانستن "، اصلی ترین عامل موفقیت است.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که باید قدر سرمایه‌های انسانی را بیشتر بدانیم، افزود: باید با  تفکر جهادی در حوزه تعاون عمل کرد و اهتمام بیشتری به رفع مشکلات مردم داشته باشیم.
مسکنی با تاکید بر دستیابی به جایگاه واقعی تعاون در اقتصاد کشور، گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) لزوم تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی و دستیابی به سهم ۲۵ درصدی تعاون در اقتصاد کشور است.
وی بر لزوم بهره‌مندی از ماده ۵۴ در خصوص انحلال تعاونی های غیر فعال تاکید کرد و افزود: یکی از راه های شفاف‌سازی و مبارزه با فساد و پولشویی، سامان دادن به کمیت و تعداد تعاونی ها است که متاسفانه با عدم استفاده از ماده ۵۴ در این خصوص مغفول مانده است.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کشورهای پیشرفته، تعداد شرکت‌های تعاونی بسیار کمتر از ایران ولی میزان تاثیر آنها در اقتصاد کشورشان از نظر کیفیت اقدامات، کاملا ملموس است.
مهدی مسکنی، کارکردن را برای مردم دارای اجر معنوی و ارزشمند دانست و افزود: یکی از اصلی‌ترین عوامل در تحقق این مهم حضور در میدان کار و جهاد است که در این صورت قطعا شاهد عنایت ویژه پروردگار خواهیم بود.

توسعه دولت الکترونیک، عامل بهبود خدمت رسانی به مردم

در این نشست، پروانه رضایی بختیاری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تصریح کرد: تنها عامل آرامش و موفقیت در خدمت رسانی به مردم در استان تهران، وجود کارکنان تلاشگر و همدل بوده که با وجود محدودیت های مالی و کمبود نیروی انسانی توانسته‌اند حجم کار بسیار بالایی را حتی در شرایط سخت کرونا انجام دهند.
رضایی بختیاری، در ادامه با اشاره به برخی از مشکلات موجود در سامانه‌های هوشمند حوزه تعاون، افزود: نیل به دولت الکترونیک و بهره مندی از ظرفیت های این حوزه لزوم بازنگری در قوانین و مقررات و همچنین تجهیز زیر ساخت ها و ملزومات جهت کاهش دخالت نیروی انسانی است.
وی افزود: توسعه دولت الکترونیک، عامل بهبود خدمت رسانی به مردم است.
در این نشست، مدیران و روسای حوزه مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به بیان دیدگاه‌ها و بررسی مسایل جاری این حوزه پرداختند.‌
۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید