اخبار

تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از دیجی کالا یکی از برترین فروشگاهای اینترنتی کشور بازدید کرد

هفته کارگر گرامی باد
تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در راس هیاتی از جمله پروین رحیمی مدیر فرهنگی اجتماعی، طهماسبی مشاور مدیر کل در امور بانوان، زند پویا مدیر روابط عمومی و شیری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قدس روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۷ ضمن بازدید از مجموعه دیجی کالا واقع در شهرستان قدس، با کارگران و مدیران این مجموعه دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تهمینه دانیالی با تبریک هفته کارگر و ابراز خرسندی از برگزاری مراسمی که در شرکت دیجی کالا به همین مناسبت برگزار شده بود، بیان داشت: از اقدامات تحسین برانگیز این شرکت که دانش بنیان است و بخاطر کارآفرینی و ایجاد بیش از ۸ هزار فرصت شغلی بطور مستقیم و صدها هزار شغل غیر مستقیم قدردانی می نمایم.
 
وی افزود: تاکید دارم که نگاه امروز دنیا در فروش های اینترنتی بر نیاز مخاطبان تمرکز دارد. اکنون جهش کشور ما در  این زمینه مطلوب بوده و با توجه به تحریم های بین المللی خوشبختانه ما در مقایسه با کشورهای منطقه پیشرفت بیشتری داشته ایم.
دیجی کالا
وی با اشاره به اینکه برخی خود تحریمی ها و مقاومت از سوی سیستم های فروش و بازارهای داخلی ما در برابر فروشگاههای اینترنتی هنوز هم وجود دارد که بایست در جهت رفع آن با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گام های موثری برداشته شود.
 
تهمینه دانیالی جایگاه شهرستان قدس را در این حوزه بسیار مطلوب دانست و افزود:  شهرستان قدس با دارا بودن سه شهرک صنعتی و جمعیت جوان، بازار بسیار مطلوبی برای کسب و کارهای اینترنتی و دانش بنیان پیش رو دارد.
دیجی کالا
وی با توجه به تدوین برنامه ۱۳۲۰ برای کشور، بیان داشت:  مجموعه هایی همچون دی جی کالا می توانند جایگاه خود را در این برنامه مشخص کنند و با نوآوری و نیازسنجی بتوانند جایگاه مناسبی برای خود در آن تعریف نمایند.
 
مشاوره وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران فرصت سازی تحریم ها را برای کشور بسیار مطلوب دانست و افزود: تحریم ها برای ما دستاوردهای خوبی داشت و باعث شد جایگاه خودمان را خیلی زودتر در جامعه جهانی پیدا کرده و با وجود خیل عظیم نیروی انسانی جوان و خلاق در کشور می توانیم از انرژی آنها در جهت حفظ و توسعه این دستاوردها استفاده نماییم.
دیجی کالا
وی همچنین با توجه به اینکه بالغ بر ۳۰ درصد از کارکنان این مجموعه را بانوان تشکیل می دهند، افزود: با بهره گیری از ظرفیت های مشاغل خانگی علاوه بر تحکیم جایگاه خانواده می توان کسب و کارها را توسعه داد. از آنجاکه تحکیم خانواده برای نظام مقدس ممهوری اسلامی بسیار مهم است. می توانید با بهره مندی از فضای هر خانه و اختصاص امکاناتی مناسب برای علاقمندان به کسب و کارهای خانگی به اقتصاد خانواده نیز کمک شایانی نمود.
دیجی کالا
وی اقدامات مدیران دیجی کالا را تحسین بر انگیز برشمرد و گفت: شما نه تنها موجب افزایش خود باوری برای جوانان کشورمان شده اید، بلکه باعث کاهش فرار مغزها گشته و این جای تقدیر دارد.
 
تهمینه دانیالی برنامه و دغدغه اصلی دولت سیزدهم و وزارت مردم را گره‌گشایی از کار مردم دانست و افزود: با توجه به اقدامات مطلوب این شرکت، ما آماده ایم تا در جهت بهبود فضاهای کسب و کار و حمایت از تولید هرگونه کمکی و خدمتی ارائه نماییم. شما با بهره گیری از امکانات مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای می توانید در جهت افزایش مهارت نیروی انسانی جوان خود بصورت رایگان استفاده نمایید.
دیجی کالا
بنا به همین گزارش فرماندار شهرستان قدس نیز که در این مراسم حضور یافت، ضمن تبریک هفته کارگر، بیان داشت: اهمیت رسیدگی به دغدغه های بنگاه های اقتصادی در شهرستان از ضرورت های تحقق شعار سال است و با توجه به افزایش حداقل حقوق کارگران در سالجاری می بایست نسبت به کمک های حمایتی به بنگاههای اقتصادی منطقه همچون تقسیط نمودن پرداخت های حق بیمه کارخانه ها برای کارفرمایان و بخشودگی های جرایم و معوقات بیمه ای و مالیاتی بستر را برای ادامه فعالیت آنها فراهم نمود.
دیجی کالا
فرماندار شهرستان قدس مهاجرت بی رویه مردم سایر استانها را به شهرهای اقماری استان تهران خصوصا در فصول مختلف مشکل آفرین توصیف کرد و افزود: در حوزه مشاغل خانگی با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با مصلی شهرستان و مساجد شاخص محله ها ضمن حضور بانوان علاقه مند به مشاغل خانگی و کسب و کارهای خانگی فرصتی فراهم شده است تا از ظرفیت هایی همچون مجموعه دیجی کالا در جهت توزیع و فروش محصولات تولیدی آنها به نحو مطلوبی استفاده شود.
دیجی کالا
خاطرنشان می گردد تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و هیات همراه از قسمت های مختلف دیجی کالا بازدید کرده و از نزدیک با کارکنان این مجموعه به گفتگو پرداخت و دستورات لازم جهت رسیدگی به مسائل و رفع مشکلات آنها را صادر نمود.
۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۸:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید