اخبار

همزمان با هفته کارگر برپایی میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در محل برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه تهران

هفته کارگر گرامی باد
به مناسبت هفته کار و کارگر و در یوم الله روز قدس از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران غرفه میز خدمت این اداره کل با حضور چکشیان معاون اجتماعی فرهنگی وزارت مردم، تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، ممی خانی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، حسینی مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، ملکی مدیرکل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ ،طاهری مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران، شیخ حسینی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون و تنی چند از مدیران ،معاونین ، روسای ادارات و کارشناسان دستگاههای اجرایی تابعه وزارت مردم در کنار خیل عظیم نمازگزاران و راهپیمایان روز قدس شریف در محل دانشگاه تهران استقرار یافت و مدیران حاضر بصورت رودر رو به مراجعین خدمت ارائه نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تهمینه دانیالی در گفتگویی با خبرنگار این واحد، بیان داشت: امروز به میمنت هفته کارو کارگر و همچنین یوم الله قدس  بر آن شدیم که این غرفه را با حضور سازمان ها و ادارات کل تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران جهت گره گشایی از کار مردم و ارائه خدمات به روزه داران و نمازگزاران حاضر در نماز عبادی سیاسی جمعه در محل دانشگاه تهران برپا نماییم.
 
مشاور وزیر و سرپرست اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه گفت: فرصت گره گشایی از کار مردم، بویژه نمازگزاران و مهمانان خوان ماه صیام توفیق الهی است که امروز نصیب ما شده است.
میز خدمت دانشگاه
 

میز خدمت دانشگاه

وی افزود: برپایی میز خدمت در محل اقامه نماز جمعه، فرصتی مناسب برای دیدار چهره به چهره مومنان روزه دار و ارائه خدمت مطلوب به آنها برای ما خادمان مردم فراهم  نموده است.
 
تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه میز خدمت در ستاد و ادارات اجرایی این اداره کل دیرزمانی است که استقرار یافته، افزود: پاسخگویی به مطالبات مخاطبین خصوصا جامعه کار و تولید استان بایستی در کمترین زمان ممکن و بی واسطه و هزینه صورت پذیرد، ما برآن شدیم میز خدمت هر هفته در روزهای دوشنبه مدیران این اداره کل ملاقات مردمی داشته و حضورا پیگیر مطالبات و درخواست های شهروندان بصورت مستمر باشند.
میز خدمت دانشگاه
 

میز خدمت دانشگاه

 

تهمینه دانیالی افزود: در همین راستا ما هر هفته با استقرار میز خدمت در یکی از کارخانجات سعی در آن داریم تا به جامعه کار و تولید در محل کار به کارگران و کارفرمایان خدمت رسانی نماییم.
 
وی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبر( مدظله العالی) در خصوص ارج نهادن به مقام کارگر و ارزش کار و همچنین تاکیدات معظم له که طی چند سال اخیر در نام گزاری سالها مقوله ی تولید و رونق اقتصادی کاملا مشهود است، این اداره کل تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا به فعالین عرصه ی کار و تولید که به واقع مردان بی ادعای جبهه جنگ اقتصادی هستند، خدمت رسانی نماید.
میز خدمت دانشگاه
 

میز خدمت دانشگاه

وی با تاکید بر اینکه ما به سهم خود در اجرائی نمودن برنامه های دولت سیزدهم و تحقق اهداف وزارت مردم جهادگونه عمل نموده و خواهیم کرد، افزود: برای جلوگیری از سردرگمی مردم در راهروهای ادارات، مسیولین باید بی واسطه در میز خدمت با آنها دیدار چهره به چهره داشته باشند و در میدان عمل گره از کار مردم بگشایند. به همین منظور امروز غرفه میز خدمت این اداره کل با حضور تمامی ادارات، سازمانها و بانکهای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران برپا شده و افتخار ارائه خدمات به نمازگزاران دارد.
میز خدمت دانشگاه
 
میز خدمت دانشگاه
شایان ذکر است امروز غرفه میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران پر مخاطب ترین غرفه در بین غرفه های استقرار یافته از سوی سایر دستگاه های اجرایی و سازمانهای دیگر بود. همچنین جمع کثیری از شهروندان از خدمات مشاوره ای و انجام امور اداری و حمایتی این غرفه استفاده نمودند.
۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید