اخبار

دیدار بی واسطه و چهره به چهره با مردم از اولویت‌های دولت سیزدهم

ملاقات مردمی با شهروندان
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم ، ملاقات مردمی تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با شهروندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تهمینه دانیالی روزهای  یکشنبه هر هفته با مردم از نزدیک دیدار و گفتگو می کند. وی در عصر امروز مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۸ نیز در محل سالن جلسات این اداره کل با بیش از ۴۰ نفر از شهروندان تهرانی دیدار چهره به چهره داشت.

تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه وظیفه ما خدمت رسانی به آحاد مردم بخصوص فعالین عرصه کار ، تولید و تعاون است، بیان داشت: مراجعین برای طرح مسائل و مشکلات خود در این ملاقات ها حضور می یابند و ما با توجه به درخواست های آنها پس از بررسی و ارئه راهکارهای قانونی ، دستورات لازم را برای انجام امور و رفع مشکلات مردم صادر کرده و مدیر مربوطه را موظف به پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب می نماییم.

ملاقات مردمی

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، افزود: علاوه بر دیدار چهره به چهره با مردم در محل این اداره کل هر هفته به همراه مدیران در یکی از کارخانجات حضور می یابیم و در محل کار و تولید میز خدمت را برپا و به کارگران و کارفرمایان خدمت رسانی می نماییم.

وی گفت: برای حل مشکلات مردم به  مناطق و محورهای مختلف استان سفر کرده و با اولویت‌ بندی مسائل و موارد را رصد نموده و فبل از وقوع مشکل با همکاری سایر دستگاه های اجرایی و همچنین با حضور مسئولین شرکای اجتماعی از جمله سازمان بسیج کارگری ، تشکل های کارگری و کارفرمایی و دیگر شرکای اجتماعی خود سعی در رفع مشکلات کارگران و رفع موانع تولید می نماییم.

تهمینه دانیالی با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است و برنامه های دولت سیزدهم ، گفت: وزارت مردم خود را مکلف به خدمت به سربازان سختکوش جبهه اقتصادی کشور می داند و ما در استان تهران در دیدارهای چهره به چهره با مردم بی واسطه مسایل و مطالبات آنها را شنیده و در همان نشست اقدامات لازم جهت رفع مشکلات این مردان و زنان بی ادعای جنگ اقتصادی را به عمل می آوریم.

ملاقات مردمی

شایان ذکر است در این نشست مردمی تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل ، تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، نجفی مدیر کل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رضا صداقت مدیر امور تعاون ، بهزاد سام دلیری مشاور مدیر کل و جمعی از مدیران و روسای ادارات ذیربط حضور داشتند.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید