اخبار

رفع ابهام و پاسخگویی به سوالات یارانه ای مردم توسط مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در غرفه میزخدمت استانداری تهران مستقر درمحل برگزاری نماز جمعه

میز خدمت در نماز جمعه تهران
با توجه به واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوارها غرفه میز خدمت استانداری تهران در محل نماز پر فیض جمعه استقرار یافت و مدیران دستگاه های اجرایی این استان در آن از نزدیک پاسخگوی ابهامات و سوالات شهروندان و نمازگران بودند. در این میان تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، سعید دهقان مدیر روابط کار و جمعی از روسای این اداره کل امروز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۳ به جمع کثیری از مراجعین پاسخ دادند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، تهمینه دانیالی در این خصوص، بیان داشت: حضور ۴ ساعته امروز خود و مدیران این اداره کل را میز خدمت مستقر در محل برپایی نماز عبادی سیاسی جمعه بسیار گره گشا بود
 
وی فزود: یارانه جدید به ۳ دهک اول نفری ۴۰۰ هزار تومان و دهک‌های بعدی نفری ۳۰۰ هزار تومان کمک معیشتی پرداخت خواهد شد. یعنی یک خانواده ۵ نفره در ۳ دهک اول، ۲ میلیون تومان در ماه و در دهک‌های چهارم به بعد هم ۱/۵ میلیون تومان دریافت می نمایند.
میزخدمت
مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه در این طرح همه مردم بدون استثناء از یارانه نان و دارو برخوردار خواهند شد، افزود: به هیچ عنوان قیمت نان، دارو و بنزین افزایش پیدا نخواهد کرد.
 
تهمینه دانیالی در ادامه گفت: یارانه به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد و فعلاً برنامه‌ریزی شده که برای ۲ ماه آینده بدین شکل حمایت صورت گیرد و بعد از آن طبق برنامه اعلامی از سوی دولت تبدیل به کالابرگ الکترونیکی خواهد شد.
میزخدمت
وی با اشاره به اینکه کالا برگ الکترونیکی، برابر قانون به عدالت نزدیک‌تر است و ظرفیت تبدیل شدن به گرانی را ندارد. دولت سیزدهم با جدیت تلاش خواهد کرد تا مردم حمایت شوند و در اجرای این طرح مشکلی معیشتی برای خانواد‌ه‌های نیازمند بوجود نیاید.

 

وی افزود: این اعتبار در حساب سرپرست خانوارها واریز می‌شود و در آینده ی نزدیک دولت و ستاد تنظیم بازار اعلام خواهند کرد که چه زمانی و چگونه امکان برداشت خواهند داشت.
 
تهمینه دانیالی نحوه و زمان برداشت این اعتبار و نیز نحوه تنظیم قیمت کالاها را با ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده دانست و گفت: ممکن است ابهامات و اعتراضات نسبت به دسته‌بندی افراد در دهک‌های مختلف وجود داشته باشد، لذا این امکان دیده شده است که اعتراضات در این زمینه مورد بررسی مجدد قرار گیرد. 
میزخدمت
وی در این خصوص گفت: شهروندان  جهت اعلام اعتراض و یا رفع هرگونه ابهام در خصوص تعیین دهک‌ها و یا حذف نام افراد در سامانه‌های مربوطه می توانند با شماره تلفنهای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ - ۶۳۶۹ تماس حاصل نمایند ویا با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت و پیگیری کنند.
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید