اخبار

اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی پردیس به بهره برداری رسید

اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی پردیس به بهره برداری رسید
روز دوشنبه مورخ 12/12/1392 اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پردیس با حضور احمد لطفی نژاد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران ،مهاجر فرماندار شهرستان پردیس و جمعی از معاونین،روسای ستادی و اجرای این اداره کل و مسئولین شهرستان پردیس به بهره برداری رسید.

به گزراش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 12/12/1392 اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پردیس با حضور احمد لطفی نژاد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران ،مهاجر فرماندار شهرستان پردیس و جمعی از معاونین،روسای ستادی و اجرای این اداره کل و مسئولین شهرستان پردیس به بهره برداری رسید.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در مراسم افتتاح اداره مذکور گفت: با پیگیری های مستمر آقای مهاجر فرماندار شهرستان پردیس ،آقای دهقان  معاون اداری و مالی آقای حاج یزدان مدیر حراست ،آقای روشن نیا رئیس امور اداری اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران و همکاری شهردار محترم شهرستان پردیس این اداره آماده بهره برداری شده است .

احمد لطفی نژادافزود:شهرستان پردیس دارای توانمندی و ظرفیتهای بسیاری است.این شهرستان درآینده دارای تقریبا 400000 نفر جمعیت خواهدشدو به طبع آن نیازمند سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال می باشد.

لطفی نژادگفت: قصد ما از افتتاح این اداره  که با جشن یکسالگی شهرستان پردیس مصادف شده ارائه خدمات با کیفیت بهتر ،سرعت بیشتر و ارزان قیمت تر به مردم شریف این شهرستان می باشد و همچنین در راستای تکریم ارباب رجوع است.

 مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت:تقریباً 70درصد حجم فعالیت حوزه های تعاون،اشتغال و روابط کار شهرستان دماوند به این اداره منتقل خواهد شد و اداره تعاون،کار ور فاه اجتماعی شهرستان پردیس تبدیل به قطب اداری منطقه خواهد شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه گفت:ما با نگرش تکریم ارباب رجوع توانسته ایم در مدت 30ماه پس از اداغام سه وزارتخانه تعاون،کار و اموراجتماعی و رفاه و تامین اجتماعی و تشکیل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی پنج اداره جدید در شهرستانهای بهارستان،پیشوا،فشافویه ،ری،قرچک و پردیس بدون جذب حتی یک نفر نیروی جدید و با امکانات موجود در استان تاسیس نماییم.و این نشان از یک حرکت انقلاب و جوشش و کوشش درون سازمانی از سوی  مدیران و کارکنان سخت کوش این اداره کل دارد.

شایان ذکر است اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پردیس جهت ارائه خدمات به مردم شریف این شهرستان در حوزه های تعاون،اشتغال و روابط کار در پردیس -  فاز4  - محله 2  - خیابان جنت - نبش جنت یکم - ساختمان ستایش واقع شده است.

۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۶:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید