اخبار

پنجمین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 26/12/92 برگزار شد

پنجمین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز دوشنبه مورخ 26/12/92 برگزار شد
پنجمین جلسه شورای اداری روز دوشنبه مورخ 26/12/1392 با حضور مهندس لطفی نژاد مدیر کل ، معاونین، روسا و سرپرستان ادارات اجرایی و ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران پنجمین جلسه شورای اداری

 روز دوشنبه مورخ 26/12/1392 با حضور مهندس لطفی نژاد مدیر کل ، معاونین، روسا و سرپرستان  ادارات  اجرایی و  ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ابتدای این جلسه  ضمن خیر مقدم به حضار از زحمات و حضور مدبرانه آنها در روزهای خوب ، بد و همه فراز و فرودهای  1392 تشکر نمود.

احمد لطفی نژاد  با اشاره به اینکه سال 92 برای ما سال فراز و نشیبی بود افزود: اما  نقاط قوت بسیاری داشته ایم که از آن جمله اهمیت دادن به آموزش منابع انسانی و برگزاری کلاسهای کارگاههای آموزشی در زمینه های مختلف که با برگزاری آزمون برای کارکنان در حوزه های تعاون،کار و اشتغال تحت عنوان آزمون پنجگانه حماسه سیاسی حماسه اقتصادی  بسیاری از مشکلات دانشهای تخصصی همکاران مرتفع شده است.

وی افزود : سازمان دانایی محور می تواند خیلی از مشکلات را حل کند و انسانهای متعهد اگر متخصص نباشند نمی توانند کار کنند بر همین اساس ما سه محور برای منابع انسانی مشخص کردیم که عبارتند از 1)علم 2)تعهد 3)تخصص که به دنبال اجرایی کردن آن هستیم و در سال 93 بحث دانایی محوری را ادامه می دهیم  و به همین منظور مجدد در تیرماه 93 آزمون دیگری برگزار خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با بیان اینکه در سال 1393در صدد آنیم که اعتبار تخصیصی را به مقدار مطلوبی افزایش دهیم و سطح رفاهی هم حداقل به میزان 25 درصد بیشتر از سال 92 افزایش یابد .

لطفی نژاد در پایان این مطالب از همه کارکنان بویژه آنانی که با درایت ، جدیت  و  صبر در سال "حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی" تلاش نموده اند تشکر و قدر دانی کرد و پیشا پیش سال 1393 را به آنها تبریک گفت.

در انتهای این جلسه آقایان حاج یزدان مدیر حراست ، دهقان مدیریت پشتیبانی و منابع انسانی ، شیرازی مدیریت  تعاون ، محمد حسینی مدیریت روابط کار ،مرادی مدیریت کارآفرینی و اشتغال و سرکار خانم سمیعی سرپرست مدیریت اجتماعی و همچنین  روسا و سرپرستان ادارات ستادی و اجرائی اداراه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداخته و گزارشی از عملکرد یکساله حوزه تحت مدیریت خود ارائه نمودند.

۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید