اخبار

جلسه داوری دهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان تهران برگزار شد

جلسه داوری دهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان تهران برگزار شد
جلسه داوری دهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان تهران روز چهارشنبه مورخ 7/5/1394 با حضور مدیرکل ، مدیر امور تعاون ، جمعی از روسای ستادی و کارشناسان آموزش ، ترویج و تحقیقات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، نماینده اتاق تعاون ، نماینده بانک توسعه تعاون ، نمایندگان اتحادیه شرکت های تعاونی استان تهران در سالن اجتماعات این اداره کل تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران جلسه داوری دهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان تهران روز چهارشنبه مورخ 7/5/1394 با حضور مدیرکل ، مدیر امور تعاون ، جمعی از روسای ستادی و کارشناسان آموزش ، ترویج و تحقیقات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، نماینده اتاق تعاون ، نماینده بانک توسعه تعاون ، نمایندگان اتحادیه شرکت های تعاونی استان تهران در سالن اجتماعات این اداره کل تشکیل شد.

مهندس احمد لطفی نژاد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن خیر مقدم به حضار بیان داشتند:ورود به مرز 80 سالگی تعاون،نشانگر اهمیت و جایگاه این بخش در اقتصاد کشوراست. همه ساله با نزدیک شدن به هفته تعاون، در راستای گرامیداشت این ایام و همچنین ترویج فرهنگ تعاون اقداماتی صورت می گیرد از جمله تجلیل و تقدیر از تلاشگران این حوزه در قالب برگزاری جشنواره تعاونیهای برتر ، برپایی نمایشگاه از دستاوردهای شرکتهای تعاونی ،دیدار مسئولین با تعاونگران در محل فعالیت این عزیزان، دیدار با ایثارگران و خانواده معزز شهدای تعاونگر و برنامه هایی که  مطابق با روز شمار هفته تعاون اجراء خواهد شد.

ایشان تعاون را نمونه بارز همدلی و همزبانی جامعه برشمردند و افزودند: به منظور ترویج فرهنگ تعاون باید به صورت مستمر در جامعه اقتصادی فرهنگ تقدیر از تعاونگران هم توسعه یابد. در این زمینه  برگزاری جشنواره تعاونی های برتر نمونه ای از  این دست اقدامات است.

لطفی نژاد هدف از این نشست را انتخاب تعاونی های برتر و برگزیده استان تهران از سوی کمیته علمی دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران دانسته ویادآور شدند:در این جشنواره انتخاب تلاشگران برتر و برگزیدگان تعاونی ها در 5 محور که عبارتند از 1- اقتصادی و مالی2- کارآفرینی و اشتغال3- صادرات و ارز آوری 4- توسعه منطقه ای و توانمند سازی5- رفاه اجتماعی انجام شده است.

مهندس احمد لطفی نژاد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران در پایان با تاکید بر هر چه با شکوه تر برگزار نمودن دهمین جشنواره تعاونی های برتر این استان اظهار داشتند: تعاونیهایی که بیشترین امتیاز را از سوی هیأت داوری استانها به خود اختصاص دهند به دهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر راه خواهند یافت.

در ادامه این جلسه بهزاد سام دلیری مدیر امور تعاون استان تهران گزارشی از چهار جلسه قبلی دهمین جشنواره تعاونی های برتر این استان ارئه نمود و گفت: از آغاز مهلت ثبت نام شرکت های تعاونی استان تهران برای رقابت در این جشنواره، تا کنون تعداد 640  شرکت تعاونی موفق به ثبت نام در سایت تعاونیهای برتر شدندکه از این تعداد، 69 شرکت تعاونی موفق به کسب حداکثری امتیاز گردیدند که از سوی کمیته علمی جشنواره مورد  داوری قرار گرفتند.

ایشان توجه به مدارک و مستندات را در جمع بندی امتیازات موثر دانست و افزود: پس از بررسی های بعمل آمده از سوی هیئت داوران دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران ، تعداد 6 "شرکت تعاونی برتر" تعداد  1 "اتحادیه برتر" و تعداد 10 "شرکت تعاونی برگزیده" انتخاب شدند که همزمان با هفته تعاون طی دهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران معرفی و تقدیر خواهند شد.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید