اخبار

قهرمانی نماینده استان تهران (تیم کارگران شهرداری اسلامشهر) در سی و پنجمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور(جام پهلوان حاج حسن امن زاده قهرمان اسبق تیم ملی)

قهرمانی نماینده استان تهران (تیم کارگران شهرداری اسلامشهر) در سی و پنجمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور(جام پهلوان حاج حسن امن زاده قهرمان اسبق تیم ملی)
سی و پنجمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور(جام پهلوان حاج حسن امن زاده قهرمان اسبق تیم ملی) که به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت ورزش کارگری استان تهران در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهید معتمدی و با حضور احمد حسین زادگان رئیس فدراسیون ورزش کارگری،مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و برخی از نام آوران ، قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشتی برگزار شد و با قهرمانی نماینده استان تهران (تیم کارگران شهرداری اسلامشهر) به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران این مراسم با رژه تیمهای استانهای مختلف آغاز شد و پس از آن مهندس احمد لطفی نژاد مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن خیرمقدم و تشکر از این استقبال خوب به جامعه کارگری افزود: در این رقابتها نزدیک به 300 ورزشکار و مربی و سرپرست در قالب 27 تیم از استانهای کشور حضور یافته اند که نشان از احترام به این مسابقات می باشد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران نشاط و سلامتی جامعه کارگری را یکی از اهداف مورد تاکید دانست و افزود: مراسم زنگ ورزش صبحگاهی کارگری در استان تهران با هدف شادی و نشاط و سلامتی در محل کار و کارخانجات درحال برگزاری می باشد که باعث پر نشاط گشتن و بالا رفتن روحیه عالی ورزشی در جامعه کارگری گردیده است.

وی افزود: یکی از دلایل حضور خوب در این دوره عنوان این جام میباشد که به نام "جام پهلوان حسن امن زاده" پدر شهید معظم اصغر امن زاده برگزار گردید که بیانگر ارزش گذاری به حرمت شهیدان و حرمت ورزشکاران و جامعه ورزش کارگری در کشور ما می باشد.

مهندس احمد لطفی نژاد در رابطه با احداث مجموعه های ورزش کارگری در سطح استان تهران بیان داشت: هدف ما برای هر شهرستان احداث حداقل یک ورزشگاه کارگری است که سعی داریم به آن برسیم و تا پایان سال انشالله دو مجموعه بزرگ ورزشی در شهرستانهای دماوند و فیروزکوه به مجموعه های ورزشی برای کارگران اضافه خواهد شد.

در ادامه این برنامه انجمن کشتی کارگران کشور از حسن امن زاده  پهلوان و قهرمان اسبق کشتی کشور و پدر شهید اصغر امن زاده که این مسابقات هم به نام ایشان برگزار شده بود  و همچنین برخی از پیشکسوتان ورزش کشتی مانند طلایی ، عباس حاج کناری ، علی عبادی ، معزی پور ، محسن کاوه  و …. تجلیل بعمل آمد.

قریب به 300 ورزشکار و مربی و سرپرست در قالب 27 تیم از استانهای کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم شهرداری اسلامشهر با ۷۶ امتیاز قهرمان شد. منتخب کارگران مازندران با ۷۰ امتیاز نایب قهرمان شد. تیم های شهرداری بیستون با ۳۴ امتیاز، منتخب کارگران قزوین با ۲۷ امتیاز و مایوان سازه گستر خراسان رضوی با ۲۶ امتیاز در جایگاه های سوم تا پنجم این دوره از رقابت ها قرار گرفتند.

لازم بذکر است در پایان روز اول رقابت های اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم  این نتایج بدست آمد:در وزن ۵۷ کیلوگرم علی پیرزاده از تهران مقام اول، میثم محمودجانلو از مازندران مقام دوم، حسین رحمانی از قزوین و نصرت هادی از لرستان مقام سوم مشترک این دوره از رقابت ها را کسب کردند.در وزن ۶۵ کیلوگرم رضا عبدالله پور از مازندران قهرمان، سید مجتبی حیدریه از سمنان نایب قهرمان، علی اصغر محمد قاسمی از ایلام و مصطفی آقاجانی از تهران در جایگاه سومی مشترک ایستادند.در وزن ۷۴ کیلوگرم سعید غلامی از مازندران مقام اول، سعید امیری از هرمزگان مقام دوم، مهدی شهسواری از تهران و حمید رضا یاوری از یزد در جایگاه سوم مشترک این رقابت ها قرار گرفتند.در وزن ۹۷ کیلوگرم احسان زندیه از تهران قهرمان، اکبر اصغرپور از مازندران نایب قهرمان، محسن احمدی از بوشهر و مصطفی نجاتی از کرمانشاه در جایگاه سومی مشترک این رقابت ها قرار گرفتند

انجمن کشتی همچنین از  احمد تاچیک  بعنوان داور نمونه ، رضا خدایی  از تهران بعنوان  مربی نمونه  و حمیدرضا یاوری از استان یزد با ۵۷ امتیاز فنی بعنوان کشتی گیر فنی نمونه نقدیر کرد.در روز دوم  رقابت کشتی گیران در  اوزان ۶۱، ۷۲، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم برگزار گردیددر روز دوم این رقابت ها ،  کشتی گیران اوزان ۶۱، ۷۲، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم  به مصاف هم رفتند که نتایج این اوزان به شرح ذیل است:در وزن ۶۱ کیلوگرم پیمان جوربنیان از تهران قهرمان شد، علی حاج آقا نیا از مازندران نایب قهرمان شد، احمد لعل و مسعود طاهرخانی از قزوین در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.در وزن ۷۰ کیلوگرم مصطفی شیخ چلندر از تهران مقام اول، سید علی واعظ از مازندران مقام دوم، مجتبی توکلی و بهرام محمد قاسمی از ایلام مقام سوم مشترک این رقابت ها را بدست آوردند.در وزن ۸۶ یوسف پناهنده از تهران مقام اول، محسن غفاریان از قزوین مقام دوم، مهران محمودی از مازندران و حامد عشق حسینی از تهران در جایگاه سوم مشترک این رقابت ها قرار گرفتند.در وزن ۱۲۵ کیلوگرم سعید زرینی از تهران قهرمان شد، آرش مردانی از تهران نایب قهرمان شد، باقر مرادی از همدان و رضا الفت پور از کرمانشاه به مقام سوم مشترک این رقابت ها دست یافتند.

در پایان رقابت های اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم هم نتیجه بدین صورت رقم خورد:در وزن ۵۷ کیلوگرم علی پیرزاده از تهران مقام اول، میثم محمودجانلو از مازندران مقام دوم، حسین رحمانی از قزوین و نصرت هادی از لرستان مقام سوم مشترک این دوره از رقابت ها را کسب کردند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم رضا عبدالله پور از مازندران قهرمان، سید مجتبی حیدریه از سمنان نایب قهرمان، علی اصغر محمد قاسمی از ایلام و مصطفی آقاجانی از تهران در جایگاه سومی مشترک ایستادند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم سعید غلامی از مازندران مقام اول، سعید امیری از هرمزگان مقام دوم، مهدی شهسواری از تهران و حمید رضا یاوری از یزد در جایگاه سوم مشترک این رقابت ها قرار گرفتند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم احسان زندیه از تهران قهرمان، اکبر اصغرپور از مازندران نایب قهرمان، محسن احمدی از بوشهر و مصطفی نجاتی از کرمانشاه در جایگاه سومی مشترک این رقابت ها قرار گرفتند
۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید