اخبار

تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رباط کریم برگزار شد

تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان رباط کریم برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید شهرستان رباط کریم با حضور مهندس لطفی نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و آقای بیات فرماندار محترم شهرستان رباط کریم و جمعی از مدیران و نمایندگان تشکلات کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و جدید شهرستان رباط کریم با حضور مهندس لطفی نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و آقای بیات فرماندار محترم شهرستان رباط کریم و جمعی از مدیران و نمایندگان تشکلات کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران شهرستان رباط کریم برگزار شد.

مهندس لطفی نژاد ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات و استغاثات همه در این شبها و لیالی پر فیض قدر با تشکر ازحضور آقای بیات فرماندار محترم شهرستان رباط کریم و همه مدیران و دست اندرکاران که با عشق در حال خدمت رسانی به مردم عزیز شهرسات رباط کریم می باشند افزود: این عشق خدمت به مردم سر مشق شبانه روزی آنها می باشد.

وی با بیان اینکه مهمترین عامل موفقیت در خدمت رسانی بمردم همان تعهد و مهارت و متخصص بودن می باشد افزود: کسی که عشق به مردم و خدمت به آنها دارد وقت می گذارد و مهارت های لازم در این زمینه را فرا می گیرد که همه باید در این راستا برای موفقیت های روز افزون تخصص کسب کنیم.

احمد لطفی نژاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تغییر و گردش های مدیریتی را بهره مندی از استعدادهای ذاتی خداوند که در اشخاص نهاده است دانست و افزود: تغییر و جابجایی مدیران برای گسترش استعدادهای ذاتی افراد می باشد که خداوند استعدادهای ذاتی مختلفی را در افراد نهاده است که با این گردش های مدیریتی این استعدادها شکوفاتر می گردد.

مهندس لطفی نژاد یکی از رویکردها در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را رها کردن میز و صندلی ها دانست و افزود: با رها کردن میز و صندلی ها و رفتن به محیط های کاری و فعالیت های اقتصادی گروههای هدف درک بهتری از مسائل و معضلات تعاونگران و کارگران و کارفرمایان عایدمان شده و در جهت رفع آن اقدام و عمل مناسبی انجام می دهیم.

وی با بیان اینکه یک جهش جمعیتی در آینده ای نزدیک در شهرستان رباط کریم در حال شکل گیری می باشد بیان داشت: 110 هزار واحد مسکونی در پرند و آبشناسان در حوزه مسکن مهر و تعاونی های مسکن باید به بهره برداری برسد که با توجه به بعد هر خانواده حدود 220 هزار نفر به جمعیت فعلی این شهرستان اضافه خواهد شد که نیازمند یک اقدام و عمل و برنامه ریزی مناسب در جهت تامین نیازهای این خیل جمعیت و خدمت رسانی بهتر به آنها می باشد که با بررسی های میدانی می توان از روند اجرای این برنامه ها مطلع شویم.

ایشان در ادامه آقای اکبری را فردی مخلص با سابقه ایثارگری که نقش آفرینی بسیاری در حوزه کاری خودشان داشته اند بر شمرد و افزود: ایشان از ظرفیت های و استعدادهای بسیار خوبی برای خدمت رسانی به مردم شریف ما برخوردارند و در نظر داریم از وجود ایشان در شهرستان دیگری بهره مند گردیم که امیدوارم در این روند همیشه موفق باشند.

در انتهای این مراسم با اهداء لوحی از زحمات آقای داریوش اکبری رئیس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رباط کریم تقدیر بعمل آمد و طی حکمی از سوی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، علی کریمی به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رباط کریم معرفی شدند . 

۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید