اخبار

تأکید مدیر کل تعاون استان تهران بر تجمیع تعاونی های مصرف در استان تهران

در آینده نه چندان دوری علاوه بر ایجاد فروشگاههای بزرگ ،تعاونی زنجیره ای که در آن، خریدها بصورت اینترنتی خواهد بود اجرائی می گردد و این راهی آسان در اجرای طرح خریدهای الکترونیکی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان تهران ، محمد حسین کلاتهایی در بازدید از شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان تهران با بیان این مطلب گفت :
مجهز شدن فروشگاههای تعاونی مصرف به سیستم ارائه خدمات بصورت اینترنتی ضرورت دارد و باید شرکتهای تعاونی در این را ستا حرکت نمایند .
مدیر کل تعاون استان تهران با بیان اینکه در فروشگاههای مصرف مایحتاج مردم باید تأمین باشد افزود : ایجاد فروشگاههای بزرگ مصرف در شهر ، در تنظیم بازار نقش اساسی خواهند داشت .
اضافه می شود در این جلسه که اعضای هیأت مدیره تعاونی مصرف فرهنگیان تهران و نیز رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های مصرف محلی استان تهران شرکت داشت .
علی تدین افزود : از اجرای طرح ایجاد فروشگاههای بزرگ مصرف و نیز مجهز شدن به سیستم ارائه خدمات بصورت الکترونیکی حمایت می کنیم و اتحادیه مصرف محلی استان تهران ساز و کار این اقدام بزرگ را بطور جدی دنبال می کند .
رئیس هیأت مدیره اتحادیه مصرف محلی استان تهران گفت : تعاونی ها با ایجاد فروشگاههای بزرگ به منظور ارائه خدمات بهتر به اعضا و آحاد مردم می توانند بازوی توانمندی برای دولت در سامان دادن به قیمت مطلوب بازار داشته باشد .
 

۲۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۶:۲۵
اداره کل تعاون استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید