اخبار

اولین جلسه اعضای جدید هیات مدیره جدید کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

www.tehran.mcls.gov.ir
اولین جلسه اعضای جدید هیات مدیره جدید کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران روز سه شنبه مورخ 1396/7/7 در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این نشست مشترک که بین اعضای هیات مدیره جدید کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد؛ هیات مدیره و سایر اعضای هیات مدیره این کانون، گزارشی از وضعیت حاکم بر روابط کاری و اشتغال استان تهران ارائه نمودند .

در ابتدا خدایی رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران با اشاره به برخی از دغدغه های وضعیت موجود و مطالبات این کانون از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، بیان داشتند: از مهمترین درخواستهای ما تعامل بیشتر برخی از ادارات اجرایی شهرستانهای استان با اعضای شوراهای اسلامی کار و همچنین تداوم برگزاری کلاسهای آموزشی برای اعضای شوراهای اسلامی کار و توسعه تشکلات کارگری استان می باشد.

وی افزود: در مدت مدیریت آقای شاکرمی در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران توسعه شوراهای اسلامی کار استان تهران بسیار چشمگیر بوده است و جا دارد از زحمات ایشان تقدیر و تشکر نمایم.

در این نشست مهندس شاکرمی ضمن خوش آمد گویی به بحث  پیرامون جایگاه و اهمیت کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران پرداخته و بیان داشتند: امید است هیات مدیره کانون با کادر سازی، حفظ انسجام، تقویت شوراهای اسلامی کار زیر مجموعه خود و همچنین همکاری و تعامل بیشتر با دستگاههای اجرایی بخصوص ادارات تحت مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کل را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اعلام آمادگی این اداره کل جهت همکاری بیشتر با کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران، افزودند: جهت مناسب تر کردن  شرایط کاری کارگران اهتمام ویژه داریم و توسعه تشکل های کارگری علی الخصوص شوراهای اسلامی کار از دغدغه های اصلی ما می باشد و عملکرد این اداره کل طی یک سال اخیر در این حوزه بسیار شاخص و ممتازی بوده است. به گونه ای که در نیمه اول سال جاری بیش از نیمی از شوراهای  اسلامی کار تازه تاسیس کل کشور در استان تهران تشکیل شده اند.

شایان ذکر است که در ادامه این جلسه مهندس دهقان مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، پاسخهایی به موارد مطروحه در ارتباط با وضعیت برخی از کارگاهها ارائه نمودند و  آقای دکتر بهرامی رئیس اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی استان تهران نیز با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه تحت مدیریت خود بر تلاش و پیگیری بر خاسته از ایمان قوی توسط تشکل ها و مجوعه همکاران این اداره کل تاکید نمودند.

۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید