اخبار

آغاز ثبت نام در « بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه کارها و واحدهای نمونه استان استان »

www.tehran.mcls.gov.ir
حاتم شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از آغاز ثبت نام در "بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید(کارگران، گروه کارها و واحدهای نمونه) استان تهران" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به نقل از مهندس شاکرمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: ثبت نام جهت رقابت در "بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید(کارگران، گروه کارها و واحدهای نمونه)استان" از 25 آذر ماه 1396 آغاز و تا 25 دی ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران هدف از این جشنواره را شناسایی و تشویق نیروی کار مولد، متخصص، مخترع، و مبتکر عنوان نموده و گفتند: در راستای اجرای ماده 195 قانون کار، این اداره کل همچون سنوات گذشته با برگزاری مراسمی با شکوه از منتخبین بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران، تجلیل می نماید.

ایشان افزودند: پس از برگزاری جشنواره مذکور و مشخص شدن نتایج نفرات برتر آن در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، آنها به جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سطح ملی معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است؛ علاقمندان به رقابت در "بیست و نهمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید(کارگران، گروه کارها و واحدهای نمونه)استان" می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این جشنواره به سایت http://emtenan.mcls.gov.ir  مراجعه نمایند.

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید